درباره ما

شرکت زمین ران روش(سهامی خاص ) در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ به منظور اجراي پروژه هاي عمرانی بویژه طرحهاي تخصصی ژئوتکنیک با شماره ۲۶۱۲۵۵ در تهران تاسیس گردید.
این شرکت با هدف انجام ایده آل پروژه های حرفه ای ساختمانی و طرح های تخصصی ژئوتکنیکی به دست کارشناسان کارآزموده بنیان نهاده شده است. رسالت خود را پیشبرد فعالیت های ساختمانی میدانیم؛ به خصوص در بخش های صنعت، تاسیس کارخانه های سیمان، پتروشیمی، پالایشگاه، خط لوله ی آب و گاز، نیروگاه ها، سد ها، و البته سایر خدمات عمرانی مرتبط که بیش از این ها خواهند بود.

در حال حاضر کادر فنی این شرکت متشکل از ۳۰ نفر کارشناس ، کمک کارشناس و تکنیسین با مدارك دکتري ، فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم در زیر شاخه هاي مهندسی عمران، زمین شناسی و معدن می باشد.
سهامداران شرکت زمین ران داراي سابقه طولانی کار مفید و سمت هاي اجرایی و مدیریتی با بخشهاي خصوصی و دولتی در زمینه طراحی، نظارت، محاسبات و اجراي طرحهاي عمرانی می باشند.

اعضا هیات مدیره

رضا آخرتی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کارشناسی ارشد عمران – مکانیک خاک و پی
امید طلوع نائب رییس هئیت مدیره کارشناسی ارشد کامپیوتر-IT
ایمان گل پذیر عضو هئیت مدیره دکترای عمران – ژئوتکنیک

چارت سازمانی


رتبه بندی و گواهینامه ها

شرکت زمین ران روش داراي گواهینامه صلاحیت در پایه پنج رشته هاي ابنیه و راه و ترابري میباشد.
با توجه به کارهاي انجام شده و در دست اجرا این شرکت قادر به ارتقاء به رتبه سه بود ه که اقدامات قانونی در این زمینه در حال انجام می باشد.
علاوه براین شرکت زمین ران عضو انجمن بتن ایران بوده و اعضاي آن در انجمن هاي صنعتی و تخصصی از جمله نظام مهندسی استان تهران، انجمن بتن ایران، انجمن ژئوتکنیک و انجمن تونل حضور دارند.


اطلاعات کلی

شرکت زمین ران به عنوان یک نهاد تخصصی در امور اجرایی بویژه پروژه هاي عمرانی و پروژه هاي تخصصی ژئوتکینک ، از کادر فنی متخصص برخوردار می باشد. خدمات فنی ارائه شده توسط این شرکت را میتوان در رشته هاي زیر گروه بندي نمود:

در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات و پرسنل متخصص قادر به اجراي تخصصی کلیه فعالیتهاي فوق بوده و همواره در تلاش است با در اختیار گرفتن آخرین تکنولوژی هاي موجود در دنیا در راستاي افزایش کیفیت و سرعت در انجام عملیات پیشقدم باشد.

امکانات و تجهیزات

شرکت مهندسی زمین ران روش آماده انجام امور اجرایی و تخصصی ژئوتکنیک بخصوص در عملیات مقاوم و بهسازی پی و پایداری گودها با بهره مندی از مجموعیه کاملی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته در حوضه فعالیت خود میباشد. از مهمترین امکانات شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد: